.

.

ПВЦ sequins string линија, 6 мм sequins се тркалаат, свадба облека, обувки додатоци, DIY накит додатоци

ПВЦ sequins string линија, 6 мм sequins се тркалаат, свадба облека, обувки додатоци, DIY накит додатоци

DEN 324.00
DEN 426.72
-24 %
Количина на стоки


Име на производ : string линија sequins
Спецификации : sequins Дијаметар : 6mm (рамен лист)
Боја : шарени портокал
Материјал : ПВЦ
Пакување : се тркалаат на 100 метри, Околу 90 метри (без гума за џвакање)
Употреба : string линија sequins, што се користи за облека, обувки, багаж, со користење на 6 мм ПВЦ sequins глупак стрингови во различни бои за да изберете од, sequins, главно, се поделени, транспарентни sequins, шарени sequins, сребро sequins дното, ласерски sequins , крем-боја sequins, итн. Ако имате посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас! ние сме среќни да помогнеме!

Тип На Производ:
Sequins
Дебелина:
0.03
Спецификација:
6-20mm
Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Бренд Име:
VONOS
Број На Модел На:
6mm
Функција:
Не-Нарушување
R

Тие исто така купуваат со овој производ