.

.

Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни, Кадмиум Слободни и Никел Слободни, Цвет, Антички Сребрен, за 8мм во дијаметар од 2,5 mm дебели,

Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни, Кадмиум Слободни и Никел Слободни, Цвет, Антички Сребрен, за 8мм во дијаметар

DEN 1745.00
DEN 2493.12
-30 %
Количина на стоки

барел
Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни и Никел Слободни, Цвет, Антички Сребрен
за 8мм во дијаметар од 2,5 mm дебели, дупка : 1mm
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Тежина:
910g
Производ Карактеристики:
станот круг
Број На Модел На:
LF0124Y-НФ
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни
Petal Стил:
4-Petal
единица:
5000pcs
Материјал:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ