.

.

Возрасни Ноќта На Вештерките Гумени Еднорог Возење На Небото Коњ Воздух Дува До Смешни Костими

Возрасни Ноќта На Вештерките Гумени Еднорог Возење На Небото Коњ Воздух Дува До Смешни Костими

DEN 1545.00
DEN 1775.52
-13 %
Количина на стоки


Материјал : 100% Сосема Нов ,Материјали : Најлон ,Една Големина За Сите Батерии : Батерии : 4 XAA потребни батерии (не се вклучени) Карактеристики : во Внатрешноста на вашиот нов, срамота и сосема уникатен костим, е мала фан единица која го задржува вашата облека постојано напумпани, обезбедувајќи ви остане белег на партијата. Тестирани и докажани да трае до x7 часа на свеж батерии! Гумени Облека,многу светлина, помалку од 1kgs. Погоден опсег : Компанија, барови, клубови, танц ПАРТИЈА, паркови, телевизиски програми, супермаркет синџири, хотелски синџири, на годишниот настан, карневал, отворање на свечености, свадби
♥Контактирајте со нас ♥
Вашата позитивни повратни информации е важна за нас, се надеваме дека ќе го примите
стоката, може да се земе еден момент за да се оцени на шопинг.
Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, ве молиме контактирајте ме
за да се преговара за да се реши проблемот.ве молиме не остави никакви негативни
повратни информации или природни повратни информации пред да контактирате со нас, ви благодариме.
♥Совети ♥ трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка
Дали има некој царина? Обично, ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Lolanta
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Outerwear Тип:
Грб
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Новина
R

Тие исто така купуваат со овој производ