.

.

Алкател one touch 4g рутер Y859nc

Алкател one touch 4g рутер Y859nc

DEN 4224.00
Количина на стоки


Алкател one touch 4g рутер Y859 NC нови пристигнување
Lte : 700/1700/850/1900/2100/2600mhz
Umts : 2100/1900/900/850mhz
Gsm : 850/900/1800/1900mhz

wirless Модем Тип:
LTE,WCDMA
Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Бренд Име:
Алкател
Број На Модел На:
Y859NC
Производи Статус:
Акции
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
Интерфејс Тип:
USB
R

Тие исто така купуваат со овој производ