.

.

6pk Компатибилен EPSON T0791 - T0796 T0797 мастило кертриџ за Перо Фото 1400 1500W P50 PX650 PX660 PX700W PX710W PX720WD PX730WD

6pk Компатибилен EPSON T0791 - T0796 T0797 мастило кертриџ за Перо Фото 1400 1500W P50 PX650 PX660 PX700W PX710W PX720WD PX730WD

DEN 530.00
DEN 576.00
-8 %
Количина на стоки


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
T0791
Црна
1
18ml
T0792
Синозелена
1
18ml
T0793
Магента
1
18ml
T0794
Жолта
1
18ml
T0795
Светлината Синозелена
1
18ml
T0796
Светлината Магента
1
18ml
Компатибилен T0481-T0486 T0487 XL мастило кертриџ
За Epson Перо Фото 1400 1500 W P50 PX650 PX660 PX660 PX700 W PX710 W PX720 WD PX730 WD PX800 FW PX810 FW PX820 FWD PX830 FWD
за Epson Уметничките 1430 принтери.
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
T0791 T0792 T0793 T0794 T0795 T0796
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
За Перо Фото 1400:
За Перо Фото 1500W
За Перо Фото P50:
За Перо Фото PX650
За Перо Фото PX660:
За Перо Фото PX700W
За Перо Фото PX710W:
За Перо Фото PX720WD
За Перо Фото PX730WD:
За Перо Фото PX800FW
За Перо Фото PX810FW:
За Перо Фото PX820FWD
За Перо Фото PX830FWD:
За Epson Уметничките 1430
R

Тие исто така купуваат со овој производ