.

.

4 Парчиња Златен Накит Кутија Нозете на Животните Кутија Нога 40x50mm

4 Парчиња Златен Накит Кутија Нозете на Животните Кутија Нога 40x50mm

DEN 504.00
Количина на стоки


4 Парчиња Златен Накит Кутија Нозете На Животните Кутија Нога
Доаѓаат со злато завртки.
Материјал : цинк легура
Големина : 40x50mm

Материјал:
Метал
DIY Материјали:
Дрво
R

Тие исто така купуваат со овој производ