.

.

DC 10-30V 200mA 8мм Noncontact Индуктивен Близина Пристап Switch PNP НЕ

DC 10-30V 200mA 8мм Noncontact Индуктивен Близина Пристап Switch PNP НЕ

DEN 286.56
Количина на стоки

Име на производ Близина Switch Модел PS-05 P PNP Тип, НЕМА Теорија Inductance Сензор Излез Префрлување Трансдуцерот уреди со покажувач на Растојание 5mm±10% Напон DC 10-30 V Излезна Струја 200m A Фреквенција 700 Hz Индикатор
Црвени LED Големина од 3,5 x 1.7 x 1.7 cm / 1.4" x 0.7" x 0.7"(L*W*T) Кабел Должина ~1.5 М / 58" Extenal Материјал, ABS Смола

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ