.

.

Едноставен и Секси Црвен Сатен Корсет Overbust Готски Bustier Сечење на Врвот Bodice Korsett За Жените Corselet Corpetes E Espartilhos

Едноставен и Секси Црвен Сатен Корсет Overbust Готски Bustier Сечење на Врвот Bodice Korsett За Жените Corselet Corpetes E Espartilhos

DEN 391.00
DEN 767.52
-49 %
Количина на стоки

Опис
Секси сатен корсет со overbust, пред челик busk затворање, чипка-up назад за cinching, вклучени g-стринг.
Пакетот Вклучува : Корсет + Т-назад Функција
Пластични Коски Број на Bonings : Пред 8 Челик Busk Затворање Чипка назад со 8 grommes Карактеристики Скромност Панел Алкохол Не Трим Боја : Црвена, Црна Должина : 14 1/2 " (Големина M) Ткаенини Опис : Полиестер/Spandex Бистата линија : во Текот биста Доаѓа со појавување на г-string Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL
Големина На Табелата
Слика Шоу
Слични Производи
На Продажба! Секси Кавга Трим Overbust Евтини Корсет Жените Топла Shapers Тело Corpete US$ 17.95 /парче
Секси Сатен Тело Shaper Corpete Bustier Готски Корсет За 2014 Година за Денот на Вљубените Продажба! САД$ 17.95 /парче
На Продажба! Секси Спротивставени Линии Сатен Чипка Намали Корсет Евтини Corpete и Bustier US$ 17.95 /парче
На Продажба! Секси Overbust Леопард Собираат Евтини Готски Корсет Corpete Corselet долна Облека US$ 21.59 /парче
Убавината Флорални Везови Готски Корсет Corpete Секси Бурлеска Корсет Жените Shaper US$ 16.95 /парче
Цветни Embroiderey Чипка Градник Првенство Overbust Корсет Секси Жени Bustier Shaper долна Облека US$ 17.95 /парче
Врвен Квалитет на Ткаенина Glamourous Викторија Жакард Флорални Boning Корсет За Жените US$ 20.59 /парче
Англиски Принцеза Overbust Готски Корсет Лолита Стил Божиќ Corpete Корсет US$ 20.66 /парче
Услови за користење на услугите
Превозот Метод Ние брод на светот и партнер со големи меѓународни превозот компании како што се DHL, UPS-от, Fed Ex, и..ект. Ние обезбедуваме бесплатен превозот со воздухопловната.
Ние нудиме следниве превозот методи на светско ниво :
1. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - од 14 до 30 дена испорака од воздухопловната (Потпис е потребно)
2. НАМАЛЕНА ПРЕВОЗОТ - од 3 до 10 дена забрзана испорака со DHL/Федекс/UPS-от за цел
Политика на враќање Повеќето предмети купени од нашата веб страница може да се разменуваат и да се вратат во рок од 14 дена од добивањето на својата цел. Како Основач на нашата компанија, ние стоиме зад нашите производи. Само предмети кои биле оштетени или неисправни може да бидат вратени. Сепак, ние нема да бидеме одговорни за штетите предизвикани со превозот. Објектите кои не се вклопуваат не returnable. Ве молиме ни e-mail на големини, бои и сл пред купување на предмети. Предмети што Не се Returnable : За хигиена причини, ние не го прифати замена или враќање на користени долна облека.
Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да slove било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Сатенски
Број На Модел На:
2202
Боја на располагање:
Црвена, Црна
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL
Бистата Линија:
Overbust
Скелетот:
Пластични Коски
Снабдување Тип:
во парк
Стил:
Секси, Класика
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Функција:
Overbust, пред челик busk затворање, чипка назад
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
Возрасна Група:
Возрасни лица
R

Тие исто така купуваат со овој производ