.

.

10pcs/Пакет 3ml Јасно Килибар Стаклено Шише со Алуминиумска Капа и Црна Гума сијалица Браун Етерично Масло Dropper Шише Сад

10pcs/Пакет 3ml Јасно Килибар Стаклено Шише со Алуминиумска Капа и Црна Гума сијалица Браун Етерично Масло Dropper Шише Сад

DEN 143.00
DEN 158.88
-10 %
Количина на стоки

Боја : кафена шише со гума сијалица и алуминиум капа
Капацитет : 3ml
Материјал : стакло
Употреба : етерично масло сад

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PY1-0159
Големина:
3ml
Материјал:
Стакло
Големина:
3ml
R

Тие исто така купуваат со овој производ