.

.

Слободен Брод TF035 28200-42650 49135-04300 28200 42650 Турбо Турбополнач За HYUNDAI H1 Starex 2.5 L 2000 - Мотор D4BH 2.5 L ТД 99HP

Слободен Брод TF035 28200-42650 49135-04300 28200 42650 Турбо Турбополнач За HYUNDAI H1 Starex 2.5 L 2000 - Мотор D4BH 2.5 L

DEN 15448.00
DEN 17164.32
-10 %
Количина на стоки

Опис на производот НОВ Бесплатен Превозот TF035 28200-42650 49135-04300 2820042650 4913504300 Турбо Турбина Турбополнач За HYUNDAI H1 Starex 2.5 L 2000 - Мотор D4 BH 2.5 L ТД 99 HP Модел : TF035 Дел Број : 28200-42650 28200 42650 2820042650 ОЕМ Број : 49135-04300 49135 04300 4913504300 Апликација возило : За HYUNDAI Комерцијални Starex (H1) 2.5 TD 99 HP 2000 - Примена на моторот : D4 BH 2.5 TD 99 HP 2.5 L -

Број На Модел На:
TF035 49135 04300 2820042650 За HYUNDAI Комерцијални Starex H1 D4BH
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Објектот :
TF035 Турбополнач Турбо Турбина
Дел БР. :
49135-04300 49135 04300
Дел Број :
49173 02620 49173 02612 49173 02622 49173 02610
OE БР.:
28200-42650 2820042650 28200 42650
Апликацијата возило :
За HYUNDAI Комерцијални Starex (H1) 2.5 TD 99HP 2000-
Примена на моторот :
D4BH 2.5 TD 99HP 2.5 L
Гаранција време :
12 месеци
Превозот :
Бесплатен превозот
Модел:
TF035 49135 04300 2820042650 За HYUNDAI Комерцијални Starex H1 D4BH
R

Тие исто така купуваат со овој производ