.

.

Девојка Camisole Пердуви Шеќер Девојка Балет Туту Танц Облечи Овации Танц Носии Партија Фустани

Девојка Camisole Пердуви Шеќер Девојка Балет Туту Танц Облечи Овации Танц Носии Партија Фустани

DEN 1934.00
DEN 2975.52
-35 %
Количина на стоки


Девојки Camisole Пердуви Шеќер Девојка Балет Туту Танц Облечи Овации Танц Носии Партија Фустани
Опис на стоката :
1. Децата танц носии
2. Големина : како по подолу големина на табелата на нашата фабрика.
3. Материјал : Lycra и полиестер
4. Различни бои се функционални, додека depdends на ткаенина е на располагање
5. Боја разлика може да се случи поради различни многу ткаенина.
6. Додатоци Headpieces вклучени.
7. Имаме дадено на мерење на табелата за да го следите, секоја облека orderred преку овој веб-сајт е врз основа на оваа шема.
За да се избегне совпаѓањето проблем, ве молиме да обрнете внимание на подолу важна Големината Информации :
XXS значи XXSC
XS значи XSC
S значи SC
M IC значи
L значи MC
XL значи LC
XXL значи PA
XXXL значи SA
4 XL значи МА
5 XL значи LA
6 XL значи XLA
8. Поради големината и намалување ќе се разликуваат помеѓу брендови, ве молиме да користите нашата големина на топ листите, како општ водич. Ако сте меѓу големини и треба помош со избирање на големина, ве молиме

Големина:
XSC, SC, IC, MC, LC
Танц Тип:
Балет
Број На Модел На:
CC2819
Материјал:
Lycra,Полиестер
Бренд Име:
MiDee
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes
боја:
Црвена
Материјал:
Spandex Полиестер
Пол:
Девојки
Облека За Балет:
Балет Туту Девојки
Туту Балет Здолниште:
Деца Гимнастика Облека
Девојки Балет Танцување:
Девојки Балет Облека
R

Тие исто така купуваат со овој производ