.

.

Нови црвено Осветлување LCD дигитален Алкохол Тестер breathalyzers Алкохол Детектор, Двоен LCD дисплеј Часовник , со Бесплатен превозот!

Нови црвено Осветлување LCD дигитален Алкохол Тестер breathalyzers Алкохол Детектор, Двоен LCD дисплеј Часовник , со Бесплатен

DEN 360.00
DEN 479.52
-25 %
Количина на стоки


start18207073359270
end18207073359270
? Добредојдовте на нашата продавница ? :
Ново Осветлување Алкохол Тестер breathalyzer Алкохол Детектор, Двоен LCD дисплеј Часовник , со Бесплатен превозот!
Алкохол тестер/ здив алкохол тестер/ дигитален алкохол тестер/ алкохол аналитичар/ здив аналитичар/алкохол детектор/ дигитален здив алкохол тестер/lcd дисплеј алкохол тестер/ мини keychain алкохол тестер/лична алкохол тестер/алкохол здив тестер/breathalyzer/алкохол breathalyzer тестер, алкохол аналитичар/ breathalyzer/дигитален алкохол здив тестер/алкохол breathalyser/алкохол breathalyzer
1. Двоен LCD дисплеј.
алкохол тестер со LCD дисплеј
алкохол здив тестер
breathalyzer
алкохол сензор
2. Дигитални алкохол тест со коишто се слушаат на алармирање.
3. Опсег : 0.00-0.19% BAC & 0.0-1.9 g/l.
4. Брз одговор и продолжи.
5. Автоматско исклучување.
6. Во реално време и аларм тајмер.
7. Температурата.
8. Бројте тајмер.
9. Алкохол тестер употреба 2 x AAA алкална батерија(exculding батерии)/автоматско исклучување
Pakeage вклучуваат : 1 x Алкохол тестер 1 x Use manual
1. Alipay се забавуваат тука.
2. Ние прифаќаме Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Предмети ќе бидат брод EMS, DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ, повеќето земји трае само 3-7days работни дена ; Воздух Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил , Русија , Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени. (освен одмор)
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ѕвезди() и се залага за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас . Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Нашите работно време : Пекинг време : понеделник до петок 9 : 00 часот и 6 : 00 часот.
Ние не работат празници .
ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа.
start1820707335927

Број На Модел На:
661
Бренд Име:
greenwon
боја:
црно-бело
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Дигитален дисплеј резултати:
(% BAC, г/L)
Моќност:
2XAAA алкални батерии (НЕ се ВКЛУЧУВААТ)
Сертификат:
CE,RoHS
Материјал:
ABS
Функција:
Двоен LCD алкохол тестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ