.

.

ГД-ДЕЛОВИ 2 ПАРЧИЊА Злато Позлатен Шасијата Планината 5pin Цевка приклучок за Аа Ба Биде Cd Ce Da P5Gi Hifi Аудио Гроздобер Засилувач DIY

ГД-ДЕЛОВИ 2 ПАРЧИЊА Злато Позлатен Шасијата Планината 5pin Цевка приклучок за Аа Ба Биде Cd Ce Da P5Gi Hifi Аудио Гроздобер Засилувач

DEN 600.00
Количина на стоки


Бренд Нови P5 A 5pin цевка socket
Злато Позлатен Иглички
Материјал : Керамички
Панел Шасијата Планината
Димензија : 50*50mm
Панел Отсечени Дијаметар : 31mm
Монтажа завртка Дупка Димензија : 39.50*39.50 mm
Висина Со Игли : 32.50 mm
Прикачување на : Аа, Ba, Се,Cd,Ce,Da
Цената е за 2 ПАРЧИЊА/многу
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во Aliexpress, главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака Syste
м

Бренд Име:
QZET
Број На Модел На:
TUS-P5-G
Максимална Моќност По Канал:
10W
Пакет:
No
Тип:
цевка socket
R

Тие исто така купуваат со овој производ