.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 125Khz T5577 Запишување Дебели лична Карта RFID Smart Картичка за Контрола на Пристап

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 125Khz T5577 Запишување Дебели лична Карта RFID Smart Картичка за Контрола на Пристап

DEN 5760.00
Количина на стоки


Име
RFID ISO Картичка LF
Бренд
FAREAD
Модел
FRD-LF-C02
Димензии
86x54x1.8мм
Чипови
T5577
Фреквенција
125k Hz
Меморија
64 бита / 256 битови / 512 бита / 1024 битови / 2048 битови
Материјал
ПВЦ
IP Одделение
IP68
Стандард
ISO / Манчестер 64
Оперативен
Температура
-35°C 50 °C
Примена
RFID, Автоматизација на производството, Логистика и магацин за управување, Средства следење, Патрола, Контрола на Пристап.

Фреквенција:
125KHz
Чип Капацитет:
64 бита / 256 битови / 512 бита / 1024 битови / 2048 битови
Бренд Име:
FAREAD
Контури:
ISO Картичка
Големина:
86*54*1.8mm
моќност:
Пасивни Картичка
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Број На Модел На:
FRD-LF-C02
Чип Вид:
T5577
Материјал:
ПВЦ
IP одделение:
IP68
Стандард:
ISO / Манчестер 64
R

Тие исто така купуваат со овој производ