.

.

ПРОДАЖБА !!50pcs за Еднократна употреба Тетоважа Игли се Меша Игли 50PCS/Кутии 10 Големини 3RL 5RL 7RL 9RL 3RS 5RS 7RS 9RS 5F 7M1 Бесплатен Превозот

ПРОДАЖБА !!50pcs за Еднократна употреба Тетоважа Игли се Меша Игли 50PCS/Кутии 10 Големини 3RL 5RL 7RL 9RL 3RS 5RS 7RS 9RS 5F

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %
Количина на стоки


ПРОДАЖБА !!50pcs за Еднократна употреба Тетоважа Игли се Меша Игли 50 PCS/Кутии
10 Големини 3 RL 5 RL 7 RL 9 RL 3 RS 5 RS 7 RS 9 RS 5 F 7 M1 Бесплатен Превозот
состојба : Нова Количина : 50pcs вкупно 10 големини, 5pcs по големина Големина на Игла : 3 RL, 5 RL, 7 RL, 9 RL, 3 RS, 5 RS, 7 RS, 9 RS, 5 F, 7 M1 Пред-sterilized со Етилен Оксид (E. O.) гас и Поединечно блистер спакувани. Големина, sterilized датум и истекот на рокот означен на секој пакет. Произведен да CE, ISO & EN спецификации. Стандардна должина на циклусот барови за да ги собере сите машини & цевки Игла Бар должина : 4.75" Игла Совет должина : 1.2" Бар дијаметар : 0.061"
Пакетот вклучува : 5 x 3 RL Круг Лагер Тетоважа Игли 5 x 5 RL Круг Лагер Тетоважа Игли 5 x 7 RL Круг Лагер Тетоважа Игли 5 x 9 RL Круг Лагер Тетоважа Игли 5 x 3 RS Круг Shader Тетоважа Игли 5 x 5 RS Круг Shader Тетоважа Игли 5 x 7 RS Круг Shader Тетоважа Игли 5 x 9 RS Круг Shader Тетоважа Игли 5 x 5 F Рамен Тетоважа Игли 5 x 7 M1 Тетоважа Игли Ако сте дистрибутер, имаме најдобрите трговија на големо цена за вас.

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
TN-M001
Бренд Име:
Ybeauty
Пакет Големина:
50pcs/boxes
Материјал:
316L медицински нерѓосувачки челик
Тежина:
150g
Состојба:
Бренд Нови
Игла бар должина:
4.75
Игла совет должина:
1.2
Игла бар дијаметар:
0.061
Име:
микс тетоважа игли
R

Тие исто така купуваат со овој производ