.

.

Етничките Стил Керамички Монистра Влакно Ѓердан Шарени Мушка Долго Tassel Pendant Ѓердани Џемпер Синџир за жените Гроздобер Накит

Етничките Стил Керамички Монистра Влакно Ѓердан Шарени Мушка Долго Tassel Pendant Ѓердани Џемпер Синџир за жените Гроздобер Накит

DEN 79.00
DEN 129.60
-39 %
Количина на стоки


Етничките Стил Керамички Монистра Влакно Ѓердан Шарени Мушка Долго Tassel Pendant Ѓердани Џемпер Синџир за жените Гроздобер Накит
1 Piece

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1582
Бренд Име:
wj.јао
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
Функција:
Декорација
боја:
црвена сина
Пол:
Жена Девојка Дами Унисекс Мажи, Момчиња, Девојки, Љубовници
Подарок за:
Мајка Девојка Сопруга Пријатели Сестри
Стил:
Класичен Трендовски Гроздобер Романтичен
Occassion:
Нова Година Валентин Партија, Свадба, Роденден, Годишнина
R

Тие исто така купуваат со овој производ