.

.

x50pcs Бесплатен Превозот пвц празно rfid 125khz EM4305 читаат и пишуваат во близина картичка за Средства следење

x50pcs Бесплатен Превозот пвц празно rfid 125khz EM4305 читаат и пишуваат во близина картичка за Средства следење

DEN 4560.00
Количина на стоки


Име
RFID ISO Картичка LF
Бренд
FAREAD
Модел
FRD-LF-C02
Димензии
86x54x1.8мм
Чипови
EM4305
Фреквенција
125k Hz
Меморија
64 бита / 256 битови / 512 бита / 1024 битови / 2048 битови
Материјал
ПВЦ
IP Одделение
IP68
Стандард
ISO / Манчестер 64
Оперативен
Температура
-35°C 50 °C
Примена
RFID, Автоматизација на производството, Логистика и магацин за управување, Средства следење, Патрола, Контрола на Пристап.

Број На Модел На:
FRD-LF-C02
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
FAREAD
Фреквенција:
125KHz
Контури:
ISO Картичка
Големина:
86*54*1.8mm
Чип Капацитет:
64 бита / 256 битови / 512 бита / 1024 битови / 2048 битови
Чип Вид:
EM4305
Материјал:
ПВЦ
IP одделение:
IP68
Стандард:
ISO / Манчестер 64
R

Тие исто така купуваат со овој производ