.

.

моден 925 фунта сребро обетки Г-корејската ѕвезда снегулка обетки за жени

моден 925 фунта сребро обетки Г-корејската ѕвезда снегулка обетки за жени

DEN 612.00
DEN 720.00
-15 %
Количина на стоки

Опис : мода 925 фунта сребро обетки Г-корејската ѕвезда снегулка обетки за подарок мода 925 фунта сребро обетки Белешки : 7-30 работни дена од хонг конг пост воздух mail.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
PE2082
Материјал:
925 Sterling silver
R

Тие исто така купуваат со овој производ