.

.

Флеш Diffuser Надворешни флеш softbox мини diffusers 15*17cm diffusers

Флеш Diffuser Надворешни флеш softbox мини diffusers 15*17cm diffusers

DEN 1920.00
Количина на стоки


стока за :
Nikon :
SB900/SB800/SB700/SB600, SB80 DX/ SB28 DX SB28/SB26/SB24
Канон :
580 EXII/430 EXII, 580 EX/430 EX/550 EX/540 EZ/420 EX/380 EX
S :
F58 AM/F56 AM/F42 AM/F36 AM
Minolta :
5600 HSD/5400 HSD/3600 HSD
Pentax :
AF540 FGZ/AF360 FGZ
Oly mpus :
F-50 R/F-36 R
Nissin :
DI866/DI622/DI466
YN-462/YN-460/YN-460 II/YN-465/YN-467/YN-560/YN-560 II/YN-468/YN-565 EXMetz :
76 MZ/58 AF/54 MZ/44 AF/40 MZ2/ 54 MZ3
Sunpak :
PZ42 X/PZ40 X/PZ30
големина : 17 × 15cm
60g

Бренд Име:
JMFOTO
Компатибилен Бренд:
CANON
R

Тие исто така купуваат со овој производ