.

.

PL-05N 5mm Пристап Индуктивен Сензор Switch NPN НЕМА DC 10-30V

PL-05N 5mm Пристап Индуктивен Сензор Switch NPN НЕМА DC 10-30V

DEN 281.76
Количина на стоки

Име на производ Близина на Плоштадот Модел PL-05 N Тип DC 3-жица NPN НЕМА Теорија Inductance Сензор Излез Префрлување Трансдуцерот уреди со покажувач на Растојание 5mm±10% уреди со покажувач на Објектот Метални уреди со покажувач на Објектот Железо 18x18x1mm Тековната Потрошувачка ≤ 15m A Напон DC 10-30 V Фреквенција ≤250 HZ Големина 17*16*35mm / 0.6 х 0.6 x 1.4 инчен(W*H*L) за Кабел Должина ~150cm / 58" Extenal Материјал, ABS Смола

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ