.

.

x10pcs 125Khz фреквенција RFID T5577 Запишување Дебели Clamshell Близина Rewritable Smart Картичка за Контрола на Пристап

x10pcs 125Khz фреквенција RFID T5577 Запишување Дебели Clamshell Близина Rewritable Smart Картичка за Контрола на Пристап

DEN 1392.00
Количина на стоки


Име
RFID ISO Картичка LF
Бренд
FAREAD
Модел
FRD-LF-C02
Димензии
86x54x1.8мм
Чипови
T5577
Фреквенција
125k Hz
Меморија
64 бита / 256 битови / 512 бита / 1024 битови / 2048 битови
Материјал
ПВЦ
IP Одделение
IP68
Стандард
ISO / Манчестер 64
Оперативен
Температура
-35°C 50 °C
Примена
RFID, Автоматизација на производството, Логистика и магацин за управување, Средства следење, Патрола, Контрола на Пристап.

Број На Модел На:
FRD-LF-C02
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
FAREAD
Фреквенција:
125KHz
Контури:
ISO Картичка
Големина:
86*54*1.8mm
Чип Капацитет:
64 бита / 256 битови / 512 бита / 1024 битови / 2048 битови
Чип Вид:
T5577
Материјал:
ПВЦ
IP одделение:
IP68
Стандард:
ISO / Манчестер 64
R

Тие исто така купуваат со овој производ