.

.

Автомобил-Стил, Кочница Светлина Налепница Висока Планината Запре Светилка Налепници Случај За FORD FIESTA Hatchback 2009-2015

Автомобил-Стил, Кочница Светлина Налепница Висока Планината Запре Светилка Налепници Случај За FORD FIESTA Hatchback 2009-2015

DEN 155.00
DEN 168.48
-8 %
Количина на стоки

Инсталацијата е многу лесна. тоа се лепило на грбот.ве молиме да се види на видео
Answer : ___________________________ Note : кога ќе го инсталирате налепница
можете да посипете некои вода на задната страна од етикетата потоа можете да се движите налепници слободно да се избегне донесувањето на погрешна позиција материјал : светла флеш налепници
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
MyHung
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
1942
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Вид На Налепница:
Други
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
категорија:
Јаглерод Влакна
R

Тие исто така купуваат со овој производ