.

.

50 насоки Мешана Боја Мода Кожни Нараквици За Жени со Восок Кабелот 51mm внатрешен дијаметар

50 насоки Мешана Боја Мода Кожни Нараквици За Жени со Восок Кабелот 51mm внатрешен дијаметар

DEN 1142.00
DEN 1631.52
-30 %
Количина на стоки


Моден Кожни Нараквици, со Восок Мозок, Мешана Боја
Големина : За 51mm внатрешен дијаметар, 15mm широк.
Опис :
Овие нараквици се направени од кожа и восок кабелот. Нејзиниот едноставен дизајн
претставува дарежлива стил. Тоа носи на вашата рака е стилски избор.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Материјал:
кожа
Должина:
51MM
Материјал:
кожа
единица:
50 насоки
Употреба:
Нараквици
боја:
multicolor
Број На Модел На:
BJEW-G191-M
Стил:
Кабелот Нараквици
Големина:
About 51mm inner diameter
Ширина:
15mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ