.

.

ACACIA Велосипед Шише Носителот Мулти-Цел Светилка Носителот Нов Велосипед Велосипед возење Велосипед Шише за Вода Носителот Велосипед Рек Црна 15667

ACACIA Велосипед Шише Носителот Мулти-Цел Светилка Носителот Нов Велосипед Велосипед возење Велосипед Шише за Вода Носителот

DEN 307.68
Количина на стоки


Опис : .
100% сосема нов објект
Направени од високо квалитетни Алуминиумски
Корисно за велосипеди кои немаат носителот или несоодветна за рамка носителот
Погодно да се извлече пијат од шише носителот
Едноставна и практична design Small димензии и мала тежина
Цврстата структура,да се спречи деформација на штета
Силно-зафати зглоб,поправи го држачот за да го цврсто
Погоден за различни видови на велосипеди,вклучително планински велосипед и виткање велосипед

боја:
Црна
Бренд Име:
ACACIA
Големина:
14.5 x 7.0 cm
Материјал:
Челик
Капацитет (Оптоварување):
2kg
Тип:
Автомобил Полици
Систем За Сопирање:
сите натпревар
Материјал:
Пластика Челик
Тежина:
60g +120g
кодот:
15667
Внатрешен Дијаметар:
7cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ