.

.

4xhigh квалитет 56029398AA 56029398AB TPMS СЕНЗОР Гуми Сензори за Притисок за Chrysler Градот Земја Jeep Grand за Cherokee Dodge

4xhigh квалитет 56029398AA 56029398AB TPMS СЕНЗОР Гуми Сензори за Притисок за Chrysler Градот Земја Jeep Grand за Cherokee Dodge

DEN 1871.52
Количина на стоки

OEM/ODM акции Акции имаат тест
тестирани Исто како вистински
4xhigh квалитет 56029398 AA 56029398 AB TPMS СЕНЗОР Гуми Сензори за Притисок за Chrysler Градот Земја Jeep Grand за Cherokee Dodge
Апликација за Chrysler Градот & Земјата Jeep Grand Cherokee Dodge
одговара за Chrysler; 300; 2012-2015; W/Гума Матични Snap-in Сензор одговара за Chrysler;300; 2011 одговара за Chrysler;Градот & Земјата Ван; 2015-2011 одговара за Dodge;Предизвикувач; 2015-2010; W/Гума Матични Snap-in Сензор одговара за Dodge;Држачи; 2012-2015 одговара за Dodge;Држачи; 2011-2010; W/Гума Матични Snap-in Сензор одговара за Dodge;Durango; 2015-2011 одговара за Dodge;Големиот Караван; 2015-2011 одговара за Dodge;Патување; 2015-2011 одговара за Dodge; Ram4500 HD; 2012-2013 одговара за Dodge; Ram5500 HD; 2012-2013 одговара за Dodge; Ram Series Пикап; 2012-2013 одговара за Dodge; Ram Series Пикап; 2011-2010; W/Гума Матични Snap-in Сензор одговара за Fiat; 500;2015-2012 одговара за Џип;Grand Cherokee; 2015-2011 одговара за Џип;Wrangler; 2013-2014 година (433 MHZ само)
Превозот Услови
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .
Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
23480-31021 23480-31020  2
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот Метод
Сите предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас
Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да. Време на испорака Околу 2~5 работни дена начин на Плаќање со Банковен налог, Wester Union, Pay Pal и Др.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување враќа
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Ширина:
10mm
Објектот Должина:
10mm
Објектот Висина:
10mm
Материјал Тип:
56029398AA 56029398AB
Име На Модел:
4F0907275B 68001698AA
Напон:
48V
Објектот Тежина:
10kg
Специјални Функции:
56029398AA 56029398AB
R

Тие исто така купуваат со овој производ