.

.

DIYHD 15-3/4 Модерна Тиково Виткање Туш Седиште Клупата Хром Ѕид Туш Седиште

DIYHD 15-3/4 Модерна Тиково Виткање Туш Седиште Клупата Хром Ѕид Туш Седиште

DEN 4224.00
Количина на стоки


Овој висок квалитет ѕид монтирани виткање туш седиште не само што изгледа стилски во вашата бања но, ќе се обезбеди на безбедна и релаксирачки туширање искуство.
Модерната туш седиште лесно може да се здипли настрана кога не е во употреба и ќе се направи многу практични прилог на секоја бања.
Максималниот лимит на тежина : 330lbs (150kg)
Димензии :
Ширина : 13.38" (340mm)
Длабочина : 15.75" (400mm)
Материјал : Тиково дрво
За по продажба на услуги :
Пред ние брод на стоките,ќе ги провери хардвер еден по еден, во случај било кој квалитет на проблемот
Кога ќе се примени на стоката и да се најде било demage,pls одбие да го потпише пакет
Ако веќе потпиша пакет и да се најде било каква одбрана,pls се земе слики(производи за фотографија и пакет фото)за мене.Ќе контакт со изразат и нека се ре-брод на стоките слободни
За Бесплатен Превозот :
Pls љубезно, истакна дека на бесплатен превозот место не вклучувајќи ја Русија и Јужна Америка,затоа што превозот цена на оние земјата е многу висока.
Ако не ви се допаѓа нашиот стоки и сакате да го купите,pls контактирајте со продавачот за да ја проверите превозот цена прво.

Структура:
Агол Стеги
Употреба:
Тешки
Материјал:
Алуминиум
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
ST01
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
тиково дрво
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Алуминиум легура
Ширина:
34.8cm
длабочина:
33cm
Максималниот лимит на тежина:
150kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ