.

.

HAMEINUO Хокеј на мраз Лизгалиштето спорт Мајка Покривајте телефонот Случај за Xiaomi Mi M 3 4 5 5S 5C 5X 6 Mi4 Mi3 Mi4 4S 4I 4C Mi5 MI6 ЗАБЕЛЕШКА MAX

HAMEINUO Хокеј на мраз Лизгалиштето спорт Мајка Покривајте телефонот Случај за Xiaomi Mi M 3 4 5 5S 5C 5X 6 Mi4 Mi3 Mi4 4S 4I

DEN 105.00
DEN 140.16
-25 %
Количина на стоки


Материјал:
за mi 3, за mi 4i 4C, за mi 4S, за mi 4, за mi 5, за mi 5s, за да ми забележи, за mi max, за mi 5C, за mi 5X, за mi 6, за mi Забелешка 3
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket
R

Тие исто така купуваат со овој производ