.

.

500pcs 3.5*9.5 304stainless челик рамна глава допирање scre

500pcs 3.5*9.5 304stainless челик рамна глава допирање scre

DEN 318.00
DEN 352.80
-10 %
Количина на стоки


Производот Покажува :
Цртеж :
Фабриката Покажува :
Пакет Покажува :

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
3.5X9.5
Материјал:
304stainless челик
Големина:
3.5X9.5
legnth:
9.5 mm
Стандард:
DIN7982
време на испорака:
5days до 7 дена
Пакување:
поли со торба
испорака начини:
од express
Оригиналното Место:
шенжен
По завршувањето:
Обична боја
MOQ:
500pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ