.

.

200pcs Гроздобер Silvers Долго Цвет Цевка Шарм За Нараквица Ѓердан Мода Накит Одлуки Монистра Бренд DIY Додатоци Z2842

200pcs Гроздобер Silvers Долго Цвет Цевка Шарм За Нараквица Ѓердан Мода Накит Одлуки Монистра Бренд DIY Додатоци Z2842

DEN 1114.00
DEN 1309.92
-15 %
Количина на стоки


Опишете
Материјал : Цинк Легура
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 200pcs
Страна : 22*7 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Изолација
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Одговара Нараквици Ѓердани Накит
R

Тие исто така купуваат со овој производ