.

.

YGS-021 147-41-100 mm (W-З-Л) случај за електрична опрема делница кутија во алуминиумска кутија куќиште електронски

YGS-021 147-41-100 mm (W-З-Л) случај за електрична опрема делница кутија во алуминиумска кутија куќиште електронски

DEN 256.00
DEN 278.40
-8 %
Количина на стоки


Ништо не е јасно, ве молиме слободно контактирајте со нас , Ние ќе бидеме среќни да помогнеме .
Пакување
Widly Е Корисен
За Нас
Враќање политики
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.(Многу благодарам )
3.купувачот ни се одговорни за сите даночни и /или должност трошоци од страна на оваа земја. Сите производи се проверува и да се пакуваат и пакувани во добра состојба пред испраќање
случај за електрична опрема делница кутија во алуминиумска кутија куќиште електронски подготвена само за вас
Сопствени Услуги
1. Со цел да се најде нашата продавница лесно ,ве молиме додадете нашата продавница да 'продавница list' .Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот комплет.
Забелешки :
1. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.ве молиме да не информирате во рок од 7 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова . Залихи за вежба , печатење на екран или ласер , мора да ни обезбеди дизајн цртање .Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. f или машинска ве молиме да ни снабдување CAD(dwg) датотеки , и свила екран или ласерски ве молиме да ни нудат Corel DRAW датотека.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн. за количество барања. Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн , на располагање за нас, едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори . Ве молиме да оставите Позитивен фидбек кога сте задоволни со нашата работа. Објекти обично се означени како подарок /примерок и ниска цена на комерцијална фактура за да се намали или избегне увоз доход за вас . Па ве молиме да бидете Сигурни дека тој адреса што сте ни ја даде во Зачувам адреса е точна. Цената според објектот е должината , обработка метод и количините. за комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок. Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days . Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти за вашиот разумен дизајн ударна позиција .)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата,
2. Ако не примите објект во рок од триесет дена , ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа .
Производи Детали Структура : Подели YGS-021 147-41-100 mm (W-З-Л) случај за електрична опрема делница кутија во алуминиумска кутија куќиште електронски Материјал : Индустрија за алуминиум легура 6063 Единици : mm Надвор големина : 147-41-150 mm ( w-з-л ) Внатрешна големина на : 115.ако сакате да ни означите точната цена во фактура , ве молиме, известете нè кога означување цел .8- 150 мм
Компоненти Не се Дел име компјутери Материјал во Боја /Крај 1 Фрам 2 АЛ 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 2 Панел 2 Ал 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 3 Завртка M3x6 D 8 Челик Никел позлатен , Црна TRIVALENT CHROMAT
Превозот И Плаќање
Ние Превозот во Светот , производите се shippied од Кина Користење на Воздух Mail
1.

боја:
100L сребрена, црна 150L
Број На Модел На:
YGS-021
R

Тие исто така купуваат со овој производ