.

.

Бесплатен превозот, 1000pcs Dupont Скокач Wire Кабел Домување Женски Pin Конектор Терминал 2.54 mm

Бесплатен превозот, 1000pcs Dupont Скокач Wire Кабел Домување Женски Pin Конектор Терминал 2.54 mm

DEN 540.00
DEN 575.04
-6 %
Количина на стоки


Опис :
Конектор : Женски
Теренот : 2.54 mm
Пакет вклучувајќи : 1000pcs

R

Тие исто така купуваат со овој производ