.

.

5 Компјутери 3V Реле HK4100F-DC3V-SHG 6 Игли 3А 250V AC 30V DC

5 Компјутери 3V Реле HK4100F-DC3V-SHG 6 Игли 3А 250V AC 30V DC

DEN 79.00
DEN 105.60
-25 %
Количина на стоки

Спецификации : 100% Сосема нов и висок квалитет на Модел Број : SMIH-05 VDC-SL-C Формуларот за Контакт : 1 C 1 A 1 B Контакт Рејтинг : 3А 250 VAC/3А 30 VDC Max Префрлување Напон : 300 V AC/60 V DC Max Комутација на струјата : 3А Max Префрлување Моќ : 750 VA/90 W Контакт Отпор : 100 ohm(во 1А 6 VDC) Номинален Напон : DC 3 V Работна Температура : -25°~70° Боја : Жолта Должина : 15.5 mm/0.61" Количина : 5 Компјутери/1 Сет Забелешка : Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 5 x Моќ Реле
'

Бренд Име:
OOTDTY
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
Други
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Заштита На Функција:
Други
Напон:
300V AC/60V DC
R

Тие исто така купуваат со овој производ