.

.

4mm 6mm Фацетирани Природни Pyrite Круг Монистра одговара мода накит одлуки

4mm 6mm Фацетирани Природни Pyrite Круг Монистра одговара мода накит одлуки

DEN 1766.00
DEN 1920.00
-8 %
Количина на стоки

00 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет на Транспарентност Стакло 24" Круг Монистра Синџир Со Црвена Ахат Pendant Ѓердан За Жените Накит US$ 69.
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас.00 /многу
парчиња / многу
. Ако не го добиете вашиот стоки во рамките 30days.00 /многу
парчиња / многу
Злато боја Кристал Бисер Монистра Прстени Мода Накит 5 компјутер по многу Бесплатен Превозот САД$ 14.00 /многу
парчиња / многу
Роуз Кварц и Злато Песочник Патлиџани Форма Камен Приврзоци одговара DIY Накит Ѓердан Одлуки Бесплатен Превозот 10pc/Многу US$ 28.88 /многу
парчиња / многу
Природни Аметист Круг Cabochon Златна боја Слон Pendant 10pc милениче многу бесплатен превозот САД$ 46.64 /многу
парчиња / многу
Браун Широк Кожа Кабелот Сидро Шарм Нараквици Унисекс Маж и Жена Накит Бесплатен превозот 10pc по многу US$ 37.
Специјална Услуга :
Ако сте во потрага за некои посебни предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас,ние сме добри во наоѓање на овие објекти за вас!
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.00 /многу
парчиња / многу
Рачно изработени Камен Чипови Жица Завиткан Срцето Приврзоци одговара Jewerly Ѓердан Одлуки 10 компјутер по многу Слободни Брод US$ 48.
** * Ако сакате да ни испратите објекти од UPS или DHL и сл,ве молиме слободно контактирајте со нас!
**На монистра се испраќаат од Кина. Како превозот може да биде малку се разликува поради фактори како што се царината, превозникот рутирање, пакет сообраќај, и други непредвидени фактори. Каде и да живеете, објектот ќе ви стигне безбедно!
Испорака :
**Објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 1~2 работни дена по исплата е расчисти на продавачот страна.00 /многу
парчиња / многу
10pcs Античка Монета Форма во Сина Боја Pendant Ѓердан Со Tassel Декорација Џемпер Синџир Ѓердан US$ 72.00 /многу
парчиња / многу
Edge cutting Виножито боја галвански Druzy Ахат Круша Форма Ѓердан Камен Pendant Мода Жена Накит што НИ$ 29.00 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет на Црвениот Carnelian Ахат 4mm и 6mm Круг Монистра 5 Жици по Многу Бесплатен Превозот САД$ 22. Ако објектот има квалитет прашање, ние ќе се разменуваат за добар квалитет (ако е достапна)или да ви даде надоместок. Ние ќе направиме се што можеме за да се направи тоа право за вас.
Задоволство Гаранција :
* Вашето задоволство е наш приоритет.00 /многу
парчиња / многу
Моден накит Muti редови Пресврт Кожа кабелот X шарм Нараквици 10 PC по многу Бесплатен превозот САД$ 36.39 /многу
парчиња / многу
10pcs Мешана Боја Природни Полу-скапоцени камења рачно изработени Кластер Ѓердан Жените Ѓердан 18" Накит US$ 63.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Ние брод на светот
Други Предмети Што Може да се Допаѓа : (ве Молиме да ја посетите нашата интернет продавница да ги види овие предмети)
Muti редови Пресврт Кожа Јаже Сидро Шарм Нараквици US$ 36.49 /многу
парчиња / многу
Два реда Сидро Шарм Кожа кабелот хривнија Црна и Кафеава Боја на Располагање Мода Жена Накит Бесплатен превозот 10pc по многу US$ 37. Само треба на слики или примероци.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
4mm 6mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1kg
Број На Модел На:
круг монистра
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ