.

.

Pin насловот конектор машки, 4pin/еез, за rgb led конектор, 1000pcs/многу, 2.54 mm игла далечина, Фабрика трговија на Големо

Pin насловот конектор машки, 4pin/еез, за rgb led конектор, 1000pcs/многу, 2.54 mm игла далечина, Фабрика трговија на Големо

DEN 2016.00
Количина на стоки

Враќање : во Рамките на гаранцијата пат, доколку постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас за замена. Многу корисна за поврзување RGB LED лента на светлина. Или можете да ни се јавите за да го потврдите времето за испорака за секоја цел. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Т/Т. Враќање : Ако не сте задоволни со производот и одлучи да се врати вашите пари, што треба да контактирате со нас во рок од 15 дена по добивање на производот.54 mm игла далечина, Фабрика трговија на Големо
Можете да ја исечете тоа да биде 4 игли по парче кога го користите. Pacakge Вклучуваат : 1000 компјутери pin насловот конектор, 4 pin/еез. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Употреба : се Поврзете RGB LED лента.
Answer : ___________________________ Note : купувачот е потребно да се носат половина на превозот цена. Времето за испорака е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да ги подобриме нашите servivce, така што ќе може да ги задоволи вашите барања. Боја : Црна/бела. Во светот превозот. Ние соработуваме со ЗНАЧИ И компанија од 2010 година, со цел да се развие повеќето напредни напојување и LED технологии заедно, и одлучуваат да ги дистрибуира своите производи во Шенжен област. Ние ќе организираме наплата брзо по добивањето и проверка на врати производот. Повратни информации е многу важно за нас. Ние го цениме многу за вашето разбирање. Ние секогаш се обидат најдобро да се обезбеди висок стандард на квалитет на производи и услуги, и да продолжат со 100% задоволството на клиентите. Во овој случај, ќе се бара да се задржи вратени предмети во оригиналното пакување и ни овозможи со специфична причина за враќање на следење бр.
Pin насловот конектор машки, 4pin/еез, за rgb led конектор, 1000pcs/многу, 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адреса треба да одговара на вашиот Превозот адреса. Пакет Количина : 1 картон.
2) Што не ќе им обезбеди замена, ако проблемот е предизвикана од неправилно работење или на друг човек-направени штети. Пакет Големина : 20cm*15cm*10см
1. Ве молиме да обезбеди детални информации за проблемот со фотографии. Лесен и сигурен поврзување. Ние инсистира на управување концептот на "Добра волја, Технички Иновации, Поволна Цена", бидејќи компанијата е основана во 2007 година.
Answer : ___________________________ Note :
1) купувачот е потребно да се носат половина на превозот на трошоците за замена. на превозот, и вашиот po#. Ако не сте добиле вашата пратка по 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 4 дена по уплатата верификација. Благодарение на нашите pesistent напори, ние имаат освоено широко доверба од нашите клиенти од целата Кина и во целиот свет. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Конектор тип : Машки 4 pin насловот 2. Во меѓувреме, имаме многу чест сертификати од Кина органи, вклучувајќи ги и Потврда на ААА Кредитен Одделение, Висок и Нов Технолошки Претпријатија и ISO9001 : 2008, итн. Нашата компанија се наоѓа во град Шенжен, Кина, со околу 100 вработени и 2000 метри производство област.

Бренд Име:
SZMTLITE
Број На Модел На:
MTL-40PH-М-Б
Употреба:
Поврзете RGB LED лента
боја:
Црна
Pin Растојание:
2.54 MM
Место на Потекло:
Шенжен, Кина
Примена:
Осветлување
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ