.

.

BUK7908-40AIE Интегрирано коло обезбедување на квалитет TO220-5

BUK7908-40AIE Интегрирано коло обезбедување на квалитет TO220-5

DEN 480.00
Количина на стоки

Не се избере пожелно еден u0026 остави порака кога ќе проверите за да одредите која modle you 'd like !!!!!!! !!!!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудејќи им на најдобар производи u0026 услуги. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација) . - и двете ве Молиме проверете со што земјата S Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување?. - Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард
Пакет:
Стандард
R

Тие исто така купуваат со овој производ