.

.

Yibuy Црна Гитара Knob Јачината на Ѕвонење бела дигитални За Гитара

Yibuy Црна Гитара Knob Јачината на Ѕвонење бела дигитални За Гитара

DEN 124.00
DEN 168.00
-26 %
Количина на стоки


Yibuy Црна Гитара Knob Јачината на Ѕвонење бела дигитални За Гитара
Волумен knob Гитара Knob Тон на копчиња Електрична Гитара Брзина Копчиња за Контрола на Брзината Копчиња
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.
Бренд нови копчиња во одлична состојба
Гроздобер стил
Пакување од 3 парчиња копчиња-вклучувајќи 1 volume+2 ѕвонење
5mm knurled внатрешен дијаметар
Тие ќе одговара на повеќето гитари
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Бренд име:Yibuy
Пакетот Вклучува :
1 x Волумен knob
2 x Тон на копчиња

Број На Модел На:
гитара knob
Бренд Име:
Yibuy
Тип:
волумен knob
Обликот:
волумен knob
Објектот:
гитара knob
Тип:
Тон на копчиња
Други име:
Електрична Гитара Брзина Копчиња
Име:
копчиња за контрола на брзината
R

Тие исто така купуваат со овој производ