.

.

фалсификувани поврзување прачка за vaz lada granta штелување на моторот тркачки делови за автомобили W9689 4340 палка челик бесплатен превозот квалитет гаранција

фалсификувани поврзување прачка за vaz lada granta штелување на моторот тркачки делови за автомобили W9689 4340 палка челик бесплатен

DEN 2879.52
Количина на стоки


Нашите H Зрак поврзување прачки карактеристики
4340 (40 Cr Ni Mo A) Авиони квалитетен челик
CNC машински сите површини
Шут Peened да го намалите стресот
Magnafluxed, X-rayed и Sonic се тестираат за да се осигура квалитетот
Топлина третираат HRC35-40
Тежина исти поставува+-1.5 грама
Пониска тежина, на Повисоко RPMs и Коњ Моќ,
conrod един род поврзување прачка прачки conrods
pleuel bielle
Некои од нив може да бидат во инвентар.
ве молиме двојно потврди големини ако не сте сигурни за големини
исто така, може да се направи според вашите сопствени дизајнирање големини :

is_customized:
Yes
Име На Модел:
lada granta
Материјал Тип:
4340
Автомобил Производител:
Опел
Специјални Функции:
моторот подобрување на
Тип На Објект:
Чудак Механизам
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Бренд Име:
MSMOST
високи перформанси:
Трки
мотор штелување:
трка делови
Кован:
палка
R

Тие исто така купуваат со овој производ