.

.

во акции на ТМ-195 Микробранова Печка Детектор на Истекување

во акции на ТМ-195 Микробранова Печка Детектор на Истекување

DEN 5467.00
DEN 6431.52
-15 %
Количина на стоки


Микробранова печка откривање на протекување.RF моќ мерење за предаватели.Откако ќе се испраќаат на парцела,ќе се пополни во следење на број и ве известиме по e-mail.Ве молиме, напишете точната адреса и телефонски број кога остварувате нарачки,па курир може да ве контактираме кога достава на пратката до вас.ве молиме, напишете точната адреса и телефонски број кога остварувате наредби,за да можеме да испорака на производ за вас.Сите производи се проверува и спакувани во добра состојба пред испраќање.Можеме да го прифатиме Кредитни Картички,Western Union,T/T,Зачувам и така натаму. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Канцеларија Тел : 008675527541660 мобилен телефон : 008615967476818 Trademanager : cn901815702 1.Добар фидбек е многу важно за нашата продавница,ако се чувствувате задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за испраќање
3.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Висок динамички опсег се должи на три - канал дигитална обработка на резултатите.Сите производи се врати во новите услови
Повратни информации :
Добар фидбек е многу важно за мојата srore,ако се чувствувате задоволни со мојот производ,ве молиме да ми даде позитивни повратни информации.
За isotropic мерења на електромагнетни полиња., TDMA, GSM, DECT).Ако најдете било какви проблеми со квалитетот,ве молиме испратете го врати во рок од 3 дена,а ние ќе ви испратиме нова или ви вратат плаќање.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.5 GHz
Мерни единици
m V/m , V/m , µA/м , м/м , µW/м2 ,
m W/м2 , µW/cm2
Резолуција на екранот
0.
Спецификација :
МОДЕЛ ТМ-195
Мерни опсези
38mv да 11v/m
Екранот
3-3/4 цифри максимална читање 3999
Фреквентен опсег
50 MHz ~ 3.
Лични животната средина EMF безбедност.Откако ќе се испраќаат на парцела,ќе се пополни во следење на број и ве известиме по e-mail.
Политика На Враќање :
1.
Конфигурираат аларм прагот и мемориска функција.001 µW/cm2
Рачно поставување на податоци меморија
Прочитајте складирање : 200 податочни множества.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Можеме да го прифатиме Кредитни Картички,Western Union,TT,Зачувам и така натаму.Pls изберете еден од нив.
Лесно и безбедноста да се користи
Слаба батерија детектор
Во текот вчитај индикација. благодарение 1. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Безжични комуникациони апликации (Г.
Аларм функција
Прилагодливи прагот со ON/ OFF
Меморија Се Потсетиме
Евиденција Максимална & AVG
Калибрација фактор CAL
прилагодлив
Време На Земање Примероци
2.Сите производи со една година гаранција.
Mobil телефон на базната станица антена зрачење моќ густина мерење.
Карактеристики :
50 MHz 3,5 GHz Фреквенциски опсег.5 пати во секунда. Напојување
9 V батерија(НЕДА 1604 IEC 6 F 22 JIS 006 P)*1
Траење на батеријата
прибл.

Моќност Тип:
Батерија
Број На Модел На:
ТМ-195
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
cnlandtek
Со LCD Екран Или Не:
Yes
Фреквентен Опсег:
50MHz ~ 3.5 GHz
Калибрација фактор CAL:
прилагодлив
R

Тие исто така купуваат со овој производ