.

.

стаклени влакна Црна G10 во 2pieces се справи со квалитетот рачка материјал 120*40*6mm , Нож DIY материјал

стаклени влакна Црна G10 во 2pieces се справи со квалитетот рачка материјал 120*40*6mm , Нож DIY материјал

DEN 379.00
DEN 473.76
-20 %
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 претставник на стаклени влакна ( стаклени влакна ) 10 & rdquo . треба да се стаклени влакна во кои содржат 10% .
g10 изолационен материјал , отпорен на корозија , носат-отпорни, карактеристика .
може да се користи за правење на справи .
g10 од стаклени влакна текстил со епоксидна масти број 's синтеза на соединение материјал , movefrom развој како авион материјал , може да издржи голема моќ без да ги деформира . g-10 нема да водената пареа , течни примероци , со изолација , алкално отпорни 's функција , тежина и не се тешки . g-10 од zytel тешко и цената е поскапо , генерален имаат , , црна, црвена сина зелена боја , итн , некои g-10 seawards , во исто време со, има две нивоа на боја , g-10 's квалитет и перформанси е подобро отколку zytel .
боја : црна . една страна, сјајни , pockmark страна
мерење : 120 * 40 * 6mm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
Sy алатки
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
G10
is_customized:
Yes
Тип:
нож DIY
Сечилото Материјал:
нож рачка материјал
Рачка Материјал:
нож DIY
Место на Производство:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ