.

.

HFV4-012-1Z1GR 12V 40/30A 5foots реле популарни Големиот Ѕид лебди Автомобил релеи автомобилската реле

HFV4-012-1Z1GR 12V 40/30A 5foots реле популарни Големиот Ѕид лебди Автомобил релеи автомобилската реле

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Количина на стоки


HFV4-012-1 Z1 GR 12 V 40/30 A 5foots реле популарни Големиот Ѕид лебди Автомобил релеи автомобилската реле
1.количина : 1pcs
2.материјал : бакар серпентина
3.напон : 12 V
4.номинална струја : 40/30 A

Напон:
12V
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Употреба:
Авто
Број На Модел На:
HFV4
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Контакт Оптоварување:
автомобил реле
боја:
Црна
Материјал:
Бакарна жица
Количина:
1pcs
Модел Тип:
автомобил реле
R

Тие исто така купуваат со овој производ