.

.

Cowhide Вистинска Кожа Кабелот за Нараквица Ѓердан Одлуки, Кожа Накит Мозок, Кафеава, за 2mm широк, 1mm дебели

Cowhide Вистинска Кожа Кабелот за Нараквица Ѓердан Одлуки, Кожа Накит Мозок, Кафеава, за 2mm широк, 1mm дебели

DEN 813.00
DEN 1160.64
-30 %
Количина на стоки


Cowhide Кожа Мозок, Кожа Накит Мозок, Кафеава, за 2mm широк, 1mm дебели
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
DIY
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
LC2mm005
Објектот Должина:
10000cm
Објектот Ширина:
0.2cm
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Објектот Тежина:
199g
Материјал:
Cowhide
жица големина:
2mm
Материјал:
Cowhide
единица:
100
Употреба:
Thread & Кабелот
боја:
Браун
R

Тие исто така купуваат со овој производ