.

.

8x5m ПВЦ церада гумени bouncers со лизгачот за деца и бебе

8x5m ПВЦ церада гумени bouncers со лизгачот за деца и бебе

DEN 125434.00
DEN 133440.00
-6 %
Количина на стоки


1.Материјал : е направен од најдобрите palto 0.55 мм ПВЦ мушама која е во согласност со меѓународните стандарди страна крои ,сликарството и конец сите помине SGS тест ,Тоа е безбедно и издржливи. 2.Големина,Боја и дизајн : прилагодено 3. Воздушниот компресор : 1 HP Со УЛ или CE Сертификација 4. Цена термин : EXW, ФОБ, ЦФР се опционални 5. Пратката рок : од страна на морето, од воздух, од express се опционални 6. Inflating тип : постојана воздух и запечатени воздухот се достапни за ПВЦ церада, постојано воздух за Висока густина ПВЦ обложени најлон 7. Цена термин : EXW, ФОБ, ЦФР се опционални 8. Пратката рок : од страна на морето, од воздух, од express се опционални 9. MOQ : 1pcs 10. Печати : ЛОГО/Company name/безбедно правило 11. гаранција : 3years 12. OEM/ODM : yes 13. Пакување : ПВЦ церада торба за производот, картонска кутија за компресор 14.Accessaries CE/UL компресор и амбалажа кеса,поправка комплет,лепак

боја:
Бела,Зелена,Црвена,Сина,Жолта
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Гумени Брануваа
Тип:
Лизгајте
Големина:
8x5m
is_customized:
Yes
Inflating метод:
со компресор
Сертификат:
со CE/UL сертификат
Напон:
110V/220-240V
Времето За Производство:
7 -9days
Материјал:
0.55 пвц
R

Тие исто така купуваат со овој производ