.

.

Симпатична Божиќ облечи костими Мис Дедо Мраз Костим Слатка Дедо мраз Облечи

Симпатична Божиќ облечи костими Мис Дедо Мраз Костим Слатка Дедо мраз Облечи

DEN 1341.60
Количина на стоки


Оваа празнична Дедо Бебе Костим е три парче сет кој се одликува со црвени strapless фустан со бела faux крзно трим, црна копчето и појас детали, заедно со појавување на Дедо мраз шапка и кејп.
вклучува : фустан наметка појас шапка fingerless ракавици
Акции големина : една големина
Фустан Должина(од биста на botton) : 66cm
Биста : 36-40 инчи
Половината : 24-32 инчи
Колковите : 38-42 инчи
Велика БРИТАНИЈА&О големина : 10-14
Евра Големина : 36-40
САД големина : 8-12
RU големина : 44-50

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Број На Модел На:
5003
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Наметка,Фустани
Извор Тип:
празник
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Дедо Мраз
Компоненти:
figerless Golves,појас,капа
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Полиестер, Spandex
Ткаенина Тип:
Фланелен
Должина На Ракав:
Без ракави
R

Тие исто така купуваат со овој производ