.

.

Бесплатен превозот 4color 1000ml шише поставите вода базирани сублимација мастило за epson TX110 топлина трансфер печатење

Бесплатен превозот 4color 1000ml шише поставите вода базирани сублимација мастило за epson TX110 топлина трансфер печатење

DEN 10256.64
Количина на стоки


Fullcolor сублимација мастило компатибилен користат за epson TX110 CISS Печатач и рефил кертриџ ТОПЛА продаде на пазарот
Пакет ќе ви испрати како што е подолу :
1 шише 1000ml вода базирани сублимација мастило црна боја
1 шише 1000ml вода базирани сублимација мастило синозелена боја
1 шише 1000ml вода базирани сублимација мастило магента боја
1 шише 1000ml вода базирани сублимација мастило жолта
FULLCOLOR СУБЛИМАЦИЈА МАСТИЛО ПРЕДНОСТ :
може да се рефил CISS
За нас
Ние сме професионални производител на мастило(сублимација мастило ,боја на мастило, боја базирани мастило. ЕКО-растворувач мастило. LED УВ МАСТИЛО), мастило кертриџ(refillable кертриџ и компатибилен кертриџ),CISS систем, Чипс, Чип reseter. Фото хартија. преносот на топлината хартија итн
што се Продаваат и се популарни во светот печатење на пазарот како и Азија, јужна и Северна Америка ,блискиот исток и др.
професионални КК за контрола на квалитет и технолошки оддел истражувањето на нов производ и го обнови
старите за да бидете сигурни дека високиот квалитет на објектите.
Нашите чипови имаат следниве функција :
1. може да биде автоматско ресетирање, се инсталира лесно, не се грижите за лош квалитет
2. имаме постојан чип и едно време чипови за овој модел на печатач
3. новата верзија, намалување на трошоците за печатење, и се користи за refillable
кертриџ(постојан чипови) и компатибилен кертриџ(едно време чипови)
4. ја имаат истата функција како оригиналниот чипови, истиот метод и инсталирате
на истиот начин на користење
5. квалитетот е стабилна, на најдобрите додатоци за компатибилен печатач делови.
6. имаме CISS и мастило кертриџ за да одговара на тоа.
За повеќе информации, ве молиме посетете ја нашата веб-страница :
Добредојдовте на вашите најново истражување.
Зошто да изберат fullcolor.
1) Се Практикува Dustless Работилница За Управување Со
2) ERP систем за управување со информации
3) Управување со систем преку меѓународни ГРУПИ за сертификација
4) Одлична технологија и техничари (повеќе од 4 години)
5) Ние имаме свои потпишан модел и бренд (Fcolor)
6) Висок квалитет загарантирана, три пати тестирање пред превозот надвор
7) Апсолутна конкурентна фабрика цена загарантирана
8) Multi-channel начин на плаќање
9) Брза испорака и најдобри пакување
10) Добри по-продажбата на услугата со 100% задоволство
11) Најдобри враќање и замена политика
ДЕЛ ОД НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ :
АКО тука за било која ставка ќе се интерес .pls кога ќе се чувствуваат слободни да не контактирате :
За нарачки :

Тип:
мастило рефил кит
Бренд Име:
Fcolor
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
TX110
Тип На Објект:
bottler мастило рефил
тип на мастило:
водата базирани на сублимација мастило
Тип на печатач:
преносот на топлината печатење
Мастило Боја:
Б.К., C ,M ,Y
може да се користат за :
мастило рефил кертриџ и ciss
за да користите печатач тип:
инк-џет печатач 4color
компатибилен печатач модел :
TX110
детали:
4color секој 1000ml по пакет
статус:
100%нови . живописни бои ,лесно да се префрлите
Предност:
фабриката за директна продажба брза достава
R

Тие исто така купуваат со овој производ