.

.

ZHINI Моден Дизајн Жена Човек Лак Вратоврска Брошеви Биг Цвет Лента Иглички Bowknot Јака Crosage Вратоврска Додатоци Накит E46394

ZHINI Моден Дизајн Жена Човек Лак Вратоврска Брошеви Биг Цвет Лента Иглички Bowknot Јака Crosage Вратоврска Додатоци Накит E46394

DEN 215.00
DEN 413.76
-48 %
Количина на стоки


Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации, може да биде малку грешки
Како екранот е различен, различни прилагодувања за снимање светлина и други причини, може да доведе до производ, имаат малку поинаква боја со слика.
Дизајн : Моден Дизајн Жена Човек Лак Вратоврска Брошеви Биг Цвет Лента Иглички Bowknot Јака Crosage Вратоврска Додатоци Накит

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZHINI
Број На Модел На:
жените накит
Материјал:
Ткаенини
Големина:
27.5*11.5 cm
дизајн:
Жена Човек Лак Вратоврска Брошеви Биг Цвет Лента Иглички Bowknot
жените накит:
Партија/свадбена/ангажман
R

Тие исто така купуваат со овој производ