.

.

A02 Пневматски масла пополнување на машина домати ставете сос флаширање додатен commdity крем пакување equipemnt алатки храна одделение 50мл

A02 Пневматски масла пополнување на машина домати ставете сос флаширање додатен commdity крем пакување equipemnt алатки храна

DEN 5760.00
Количина на стоки


>>>>Производство подетални Информации A02 Пневматски масла пополнување на машина домати ставете сос флаширање додатен commdity крем пакување equipemnt алатки храна одделение 50мл A02 Gel пополнување на машина(3-50мл),пневматски користи шише пополнување на машина Пневматски A02 A03-тип на пополнување на машина е базирана на рачно пополнување на машина за да се подобри, управувано од страна на компримиран воздух, со нога прекинувач и автоматски прекинувач, целосното ослободување на корисникот раце, направи операција повеќе погодно. Производот е дизајниран за болници, лаборатории, козметички салони, мали и средни претпријатија, како што се дизајн, идеален за пополнување на мали дози на течни и паста.
A02 само за пневматски пополнување од страна на педалата
A05 може да пополнување од страна на педалата за автоматско пополнување
Технички параметри Пополнување опсег : 5-50g Мерење на точност : ± 0.2-1ml Пополнување на ветер : 20-60 пати / минута Работен притисок : 0.4-0.6 Mpa Хопер капацитет : 10 литри Димензии : L × W × H : 340 × 340 × 780 (mm) уредот е погоден за течен, крем, со еден мал шише хотел шампон, туш гел и други пополнување материјали.
Топло Совети Производ Служба : Сите објекти на екранот се availiable за испорака, можете да ни остави ги пораките за било истрага! Превозот Време : 5-10days (Празници excepted), Изменуваат или тешки машина ќе потрае подолго tiem. Купувачот Заштита : Ако се соочува секој проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви бидат од корист; Сите машини споделување на 1 година бесплатен гаранција, објекти beyon надвор 1year ќе споделување на услуга од нас со многу мали трошоци. Коментар : ние сме многу се грижи за вашиот коментар, вашите 5 ѕвезда коментар е најдобро да се охрабри за нас, ако не сте многу среќен со објект, што може да даде никаков коментар, но ве молам никогаш не ни даде негативен, ви благодариме! Производ Гаранција : Нашите пакувања споделување на 1 година гаранција за квалитет, во овој период било пропадне или прекини се одвиваат во нормални апликација, можете да се јавите за по-продажба на услуги, ние обезбеди техника поддржува, и да се обезбеди замена слободни освен превозот надомест. Котираните цена не ја покривајте обичај должност на distination земјата. Се најде со нас на : e-mail : gqzphf @ 163.com Небото јп : jasonzpeng Whatsapp : +8615207696283 Добредојдени за да нè спаси како favoriate www.szshenlin.cn

DIY Материјали:
Водовод
Не-Оптоварување Брзина:
NA
is_customized:
Yes
Тип:
Воздушна Пумпа
Максимален Вртежен Момент:
NA
Големина:
34*34*76cm
Просечната Потрошувачка На Воздух:
NA
Број На Модел На:
A02/A03
Пополнување Опсег:
5-50мл
Управувано од лице тип:
Воздушниот притисок 0.4 MPa+
Капацитет:
Течности и слатка работи со temp помалку од 100 Степени
Структура:
SS304
квалитет:
Храна одделение, 1year гаранција
Пакет:
Од 21kgr., 34*34*78cm
Опција:
SS316 за високо acide апликација
хопер капацитет:
10L
R

Тие исто така купуваат со овој производ