.

.

Топла Slae Краток персоналните мода свила авион pendant светлина бела инженеринг pendant светлина D60CM AC90-265V Бесплатен Превозот

Топла Slae Краток персоналните мода свила авион pendant светлина бела инженеринг pendant светлина D60CM AC90-265V Бесплатен

DEN 14861.00
DEN 17280.00
-14 %
Количина на стоки


Купувачот Треба Да Се Прочита

Боја На Каросеријата:
Крпа Материјал, Свила Материјал
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Bakelite
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Абажур Боја:
Бела
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Материјал:
Свила
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Број на извори на светлина:
2
Осветлување Област:
15-30square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Техника:
Други
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки, Заштеда На Енергија
Осветлување Област:
15-30 метри Квадратни
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија
R

Тие исто така купуваат со овој производ