.

.

Боја Опција: RB1009 #1~#19 / Бесплатен Превозот Пластични Акрилик Кристал Копчето во Сребрена Основа За Цвет Центар и Клипови

Боја Опција: RB1009 1~19 / Бесплатен Превозот Пластични Акрилик Кристал Копчето во Сребрена Основа За Цвет Центар и Клипови

DEN 2100.96
Количина на стоки

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка. 18 и Број 55;
C olor Шема на Бисер Монистра
1) Сите бисери монистра се обоена бои;Таму ќе биде 1%-5% варијации на боите во секоја цел; Ако вие не може да го прифати ова,pls не се купи.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
Имаат многу време во нашата продавница.
Нарачка Информации :
1.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.
2) Темни бои се тешко да се направи,боја варијанта, ќе биде 5%-10% ,па ние не препорачуваме да ги собереш на темни бои;
Копчиња во различна форма и бои
.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.

боја:
1 Црно, 2 Јасно, 3 Црвени, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 9 Lt Аметист, 10 Зелена, 11 Бебе Сина, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 14 Кристал AB, 16 Жолта, 18 Црна Bluestone, 10 Lt Црн Дијамант
Големина:
25mm, 30mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
позлата
Декорација:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Перат
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
RB1009
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Употреба:
Облека,Цвеќе Клип,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
144pcs/многу
Големина Опција:
21mm,25мм и 30мм
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ