.

.

Пад на Превозот 220-240V AC Bobina Моќ Реле DPDT MY2NJ 8 Pin Со База Најдобар Квалитет

Пад на Превозот 220-240V AC Bobina Моќ Реле DPDT MY2NJ 8 Pin Со База Најдобар Квалитет

DEN 95.00
DEN 135.36
-30 %
Количина на стоки

Материјал : Пластични Боја (надворешен) : Црна, Светло сина Име на Производ : Реле Моќ + Приклучок; Реле Модел No : MY2 NJ; Серпентина напон : AC 220-240 V Контакт напон : 5 A 240 V AC, 5 A 28 V DC; База Големина : 7x22x29mm / 2.8 "x 0.87" x 1.1 "(L * W * H) Реле Големина : 35x27x20mm / 1.4 "x 1.06" x 0.79 "(L * W * H); Завртка Количина : 8 Количина : 1 Pc Не Мало Пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 Pcs x Power Реле 1 Pcs x Socket
'

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Други
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Теорија:
моќ реле
Заштита На Функција:
Како што е прикажано
Контакт Оптоварување:
Како што е прикажано
Напон:
AC 220-240 V
R

Тие исто така купуваат со овој производ