.

.

20Pcs Шарени Тетоважа Кертриџ Игли со Мембрана Круг Лагер 1214RL за Тетоважа Пенкало Бесплатен Превозот

20Pcs Шарени Тетоважа Кертриџ Игли со Мембрана Круг Лагер 1214RL за Тетоважа Пенкало Бесплатен Превозот

DEN 733.00
DEN 1333.92
-45 %
Количина на стоки


20 Pcs Шарени Тетоважа Кертриџ Игли со Мембрана Круг Лагер 1214 RL за Тетоважа Пенкало Бесплатен Превозот
Детали за производот : 20pcs Шарени Кертриџ Игли со Мембрана ( Пакување : 20pcs/кутија ) Боја : Црна Опис : Оваа игли може да се користи во сите машини кои работат со кертриџ игли Најновите Игла Касети се за еднократна употреба за еднократна употреба тетоважа игла касети, што им овозможи на тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игла конфигурација многу брзо време tattooing процес. Направени од 316 L медицински одделение од нерѓосувачки челик и медицински одделение транспарентна пластика за подобра визија. Поединечно спакувана и sterilized со еднакви можности гас (етилен оксид). Лесен за користење и размена. (со едноставна пресврт) Секоја игла има мембрана систем кој им овозможува на количината на течноста да бидат конзистентни во секој удар. Касети вклучуваат боја индикатори кои ќе ви овозможи лесно да се идентификуваат типот на игли ќе се користат. Слики :

боја:
Црна
Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
ВИСТИНСКА ЅВЕЗДА
Број На Модел На:
BHN-016-1214RL
Тип:
Круг Лагер
Дијаметар на Игли:
0.35 mm
Количина:
20pcs/кутија
Точка име :
Кертриџ Тетоважа Игла
боја:
Црна
Is_customized :
Yes
Земја :
Жеџијанг Во Кина
Состојба :
100% Сосема Нов
R

Тие исто така купуваат со овој производ